Pierwszy Piknik Rodzinny

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 05 sierpień 2015 imoli.pl

Wiejskie festyny i pikniki przyciągają rzesze uczestników, aby w ten sposób zebrać pieniądze na potrzeby wsi, np. remont świetlicy.

W Gruszewni 25 lipca 2015 roku odbył się PIERWSZY PIKNIK RODZINNY, którego celem była nie tylko zbiórka środków na dalszą renowację Klubu, ale przede wszystkim organizacja atrakcji dla naszych dzieci oraz wspólne spotkanie mieszkańców naszej miejscowości.

Piknik miał rozpocząć się o godz. 15.00. Od rana była piękna pogoda, świeciło słońce. Wszystko już było zorganizowane, gdy nagle zerwała się gwałtowna burza. Kilka minut później wichura i deszcz zagościły w Gruszewni. To, co działo się u nas i w całym powiecie nie wróżyło nic dobrego. Z naturą można przegrać jednak mieliśmy szczęście, że anomalia pogodowa w Gruszewni trwała kilka minut i znów zaświeciło słońce. Rodzinny piknik wystartował z opóźnieniem, ale najważniejsze, że się odbył i że wspólnie mogliśmy cieszyć się na nim swoją obecnością. Burzowa pogoda nie zniechęciła mieszkańców do wspólnej zabawy. Nasi milusińscy wesoło spędzili czas na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni oraz innych huśtawkach, które są na placu zabaw. Dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych cieszyła się loteria fantowa. Dla wszystkich pań zorganizowano pokaz produktów Oriflame, oraz zabiegi kosmetyczne i losowanie nagród ufundowanych przez firmę. Był ogródek piwny i grill, a całość wydarzenia urozmaicił pokaz akrobatyki ulicznej i zawody strzelania z wiatrówki.

W imprezie uczestniczył burmistrz Kłobucka pan Jerzy Zakrzewski, pani dyrektor ZS w Libidzy Józefa Telenga, oraz sołtysi i radni naszej gminy :

Niestety, nie odbyły się pokazy strażackie ponieważ PSP z Kłobucka miała liczne wezwania na akcje ratownicze. Dzieci były zawiedzione brakiem tej atrakcji, więc po ustaleniach ze strażakami zapewniamy, że na koniec sierpnia zorganizujemy wyjazd dla zainteresowanych dzieci i spotkanie ze strażakami.

Mieszkańcy pikniku wspólnie bawili się do późnych godzin nocnych przy oprawie muzycznej Dj - a. Nasz PIERWSZY PIKNIK RODZINNY uważamy za udaną imprezę i planujemy również w kolejnych latach kontynuację tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację i przebieg pikniku ( podziękowania indywidualne w zakładce PRZYJACIELE ) Dziękujemy gościom za ich obecność na naszej imprezie.

Środki zebrane na pikniku zostaną przeznaczone we wrześniu na zebraniu wiejskim decyzją mieszkańców Gruszewni na cel dotyczący dalszej renowacji klubu.

Podziękowanie dla mieszkańców Gruszewni za pomoc i zaangażowanie przy organizacji PIKNIKU RODZINNEGO:

Podziękowanie dla sponsorów PIKNIKU RODZINNEGO:

 

Odsłony: 2838