• Okolice Gruszewni

  Zdjęcia wykonane w naszej okolicy
 • Okolice Gruszewni

  Zdjęcia wykonane w naszej okolicy
 • Okolice Gruszewni

  Zdjęcia wykonane w naszej okolicy
 • Okolice Gruszewni

  Zdjęcia wykonane w naszej okolicy
 • Okolice Gruszewni

  Zdjęcia wykonane w naszej okolicy

Unijny internet FTTH

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 16 czerwiec 2014 imoli.pl

Poniżej publikujemy list od firmy Protonet.

Cieszy zwłaszcza ostatnie zdanie - termin do końca bieżącego roku.

 

Co się dzieje w naszej gminie?

Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, iż w związku z realizacją projektu unijnego, zakładającego podpięcie do szerokopasmowego łącza internetowego mieszkańców części gmin powiatu Kłobuckiego a także województwa Śląskiego, prowadzimy na terenie Państwa miejscowości prace wykończeniowe.

Obecny etap prac związany jest z budową głównych przyłącz dla klientów końcowych.

Na czym polega DARMOWE UZBROJENIE DZIAŁKI w przyłącze światłowodowe?

Drodzy mieszkańcy, pragniemy poinformować, iż uzbrojenie działki w przewód światłowodowy polega na podłączeniu do odpowiedniego miejsca w domu (na działce) przewodu światłowodowego.

Proces ten NIE JEST równoznaczny z podpisaniem jakiejkolwiek umowy z naszą firmą. Prosimy zatem się nie martwić o jakiekolwiek zobowiązania, ponieważ nie będą Państwo musieli niczego podpisywać.

Cały proces polega na uniknięciu w okresie nie objętym dofinansowaniem unijnym, wysokich kosztów montażu. Do końca tego roku, montaż światłowodu jest finansowany przez naszą firmę, natomiast w przyszłym roku, ze względu na wysokie koszty urządzeń, może wynieść nawet 700 zł brutto.


Zachęcamy zatem do uzbrojenia działki jeszcze w tym roku.

Możecie Państwo skorzystać również, z formualrza na stronie internetowej

https://95.171.192.22/formularz.php

Co oznacza termin "Internet w technologii światłowodowej"?

Realizowany projekt stanowi najwyższej jakości połączenie z Internetem – tzw. Technologię FTTH (z ang. "światłowód do budynku"). Jest to technologia pozbawiona jakichkolwiek kompromisów, otrzymujecie bowiem Państwo w pełni światłowodową usługę.

Internet w technologii FTTH jest na dzień dzisiejszy najbardziej profesjonalnym typem podłączenia do sieci.


Dzięki bezstrannemu łączu i minimalnych czasach połączeń, możecie Państwo bez przeszkód korzystać z takich rozwiązań jak:


- wideokonferencje,

- tania telefonia internetowa,

- wirtualizacja serwerowa,

- praca z wykorzystaniem zdalnych protokołów,

- pobieranie wysokiej rozdzielczości plików i materiałów audio-video,


oraz wiele innych. Warto zaznaczyć, iz na obecną chwilę, połączenia FTTH w naszym kraju to niezwykła rzadkość. Można więc śmiało stwierdzić, iż uzbrajając swoją działkę o przewód światłowodowy dołączycie Państwo do grona swoistego rodzaju "elity technologicznej".

Internet z wykorzystaniem światłowodu to nie tylko suche fakty technologiczne. Duże znaczenie ma również ekonomiczność i trwałość takiego połączenia. Dzięki nowym technologiom, możemy zaoferować Państwu tani wariant łącza w cenie już od 39,80 zł miesięcznie!

Dzięki FTTH zmienia się również obsługa klienta. Poprzez zastosowanie najnowszego sprzętu GPON nasza firma może zdalnie określić jakość połączenia z siecią a także podejmować wczesne działania serwisowe dzięki rozbudowanego systemowi wykrywania usterek.

Jedno jest pewne – Internet FTTH to najwyższy poziom technologiczny w bardzo przystępnej cenie.

Co zyskasz będąc naszym klientem?

1. Jesteśmy firmą regionalną, działającą głównie na terenie Śląska. Dla nas nie jesteś anonimowm, jednym z miliona klientów, którym nie należy się przejmować. Dla nas jesteś na wagę złota, więc możesz być pewny, że zawsze będziemy się troszczyć o Twoje zadowolenie.

2. Niczym nieograniczone łącze! Surfuj do woli! Żadnych limitów danych ani malutkich kruczków, które wielkie firmy wykorzystują przeciw Tobie.

3. Dostęp do serwera Czat DC++, gdzie nie tylko będziesz miał okazję spotkać innych użytkowników naszej firmy ale również zgłosić problem czy też zasięgnąć rad technicznych.

4. Pomoc techniczna przez telefon - nie zostawimy Cię z żadnym problemem dotyczącym naszych usług.


Termin realizacji - do końca 2014r, wraz z aktywacją ostatniego klienta,

 

 

Odsłony: 2233

Pogoda

Kalendarz